Comparz Film Morava

Agentura se specializuje na casting, koordinaci pro český i zahraniční film, seriály a reklamu ve Zlínském kraji a na jižní a severní Moravě. Nabízíme Vám: Široký výběr herecké a komparzní databáze. Casting dle Vašich požadavků, včetně pořízení fotografií, po celé jižní a severní Moravě. Profesionální přístup, dobrou organizaci. Koordinaci komparzu na natáčení atd. Pro filmové produkce nabízíme možnost zapůjčení dobových hraček, oblečení, kočárku atd., z našeho retro muzea. Odkaz Facebook : Muzeum (nejen) hraček Hulín. https://www.facebook.com/MUZEUM-HRA%C4%8CEK-HUL%C3%8DN-1320777444648067/

Co se nám povedlo

Magisterský film Tarot

V listopadu 2018 nás opět požádal Jakub Medek, zda bychom mu pomohli s náborem a koordinací komparzistů na magisterském filmu Tarot, který se natáčel ve Zlíně v lednu 2019. Režie Pavel Jakeš, produkce Jakub Medek. Spolupráce zde byla výborná.

Poslední aristokratka

Nábor komparzistů a koordinace na filmu režiséra Jiřího Vejdělka Poslední aristokratka. Natáčení probíhalo na uherskohradišťsku a na zámku v Miloticích. Opět skvělá spolupráce s produkcí a Jakubem Medkem.
Video z náboru komparzistů

Studentský projekt UTB ,,Buď umělec. Ne pozér! "

V březnu 2018 začala spolupráce s Jakubem Medkem, který mě oslovil, zda bych mu mohla sehnat komparzisty, do studentského projektu ,,Buď umělec. Ne pozér!" pro Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně.
Video

Film Smečka

V červenci 2019 - Casting a koordinace komparzistů na natáčení celovečerním filmu Tomáše Polenského ,,Smečka’’ , ( koordinace na natáčení, zařizování kostýmů na natáčení pro hokejisty Berani Zlín atd., Zařizování lock - up ).Foto zdroj :8heads Productions

Místo zločinu Ostrava -výpomoc K. Studánka

Září 2019 - seriál Krimi Ostrava - Místo zločinu Ostrava, 2 natáčecí dny - Karlova Studánka. (Koordinátorka komparzu na natáčení ). Výpomoc pro Cinema Casting.

Film Zátopek -výpomoc Brno

Září 2019 - Film Zátopek - režiséra Davida Ondříčka ( koordinátorka komparzu na natáčení v Brně). Výpomoc pro Cinema Casting.